Fogszabályozó szakorvost keresünk Londonba

Munkavégzés helye: Anglia

Feladatkör leírása:

Több, mint 10 éve működő londoni rendelőnk fogorvosi csapatába keresünk fogszabályozó szakorvost részmunkaidős pozícióra, kétheti vagy havi kiutazással. (Kéthetente 2 nap (rugalmas) vagy négyhetente 3 nap (péntek-szombat-vasárnap) londoni tartózkodást jelent a munka.)

Elvárásaink:

  • az angol nyelv magasfokú ismerete
  • min. 3 év fogszabályzó szakorvosi tapasztalat
  • betegközpontú hozzáállás

Előnyök a jelentkezésnél:

  • az angolon és a magyaron kívül még egy európai nyelv ismerete
  • korábbi külföldi szakmai tapasztalat
  • Invisalign®/Clear aligner/Lingvális fogszabályszó rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • magasan képzett kollégák és összehangolt csapatmunka
  • modern felszereltség
  • barátságos munkakörnyezet
  • tapasztalatszerzés egy nagyforgalmú londoni praxisban
  • kiemelkedő jövedelem

Önéletrajzát és motivációs levelét e-mailen várjuk a info@frdentist.co.uk címre.

Online bejelentkezés

Foglaljon időpontot még ma!